Enerjinize Güç, Gücünüze

Enerji Katıyoruz

Elektrik Üretim Taahhüdü

Başta güneş enerjisi santralleri olmak üzere, yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı elektrik üretim santralleri kurulumu için mühendislik, müteahhitlik ve danışmanlık hizmetleri veren Solar Santral Enerji AŞ 31 Aralık 2022 tarihinde Birleşim Mühendislik ailesine katılmıştır. Mekanik ve elektrik taahhüt alanında 21 yılı aşkın tecrübeye sahip Birleşim Mühendislik bir ilke imza atarak bağlı ortaklığı Santral Enerji ile ‘’Elektrik Santrali Taahhüdü – EPC’’ alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Santral Enerji dünyada ve ülkemizde her geçen yıl önemi artan güneş enerjisine dayalı elektrik üretimi santrallerine (GES) yönelik proje geliştirme aşamasından finansmana, santralin kurulumundan işletmesine kadar müşterilerine bütüncül bir hizmet sunmaktadır.

Bütüncül Mühendislik ile güvenilir çözüm ortağınız…

Kurulduğu tarihten itibaren güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösterirken Türkiye, Makedonya, Lübnan, Tunus ve Afganistan dahil olmak üzere 350MW’ın üzerinde projede yer almıştır. Aynı zamanda birçok yatırımcı ve müteahhit şirkete yatırım danışmanlığı, kontrat yönetimi, teknik şartname hazırlanması, inşaat dönemi saha denetimi, ihale danışmanlığı, müşteri ilişkileri yönetimi ve proje geliştirme konularında hizmet vermeye devam etmektedir.